V prípade, že nie ste s tovarom spokojní, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť. My vám podľa vášho želania tovar vymeníme alebo vrátime peniaze.

Ako postupovať pri odstúpení od kúpnej zmluvy

·        Odstúpenie od kúpnej zmluvy vykonáva ten, kto tovar objednal, a to v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Prosíme o oznámení telefónneho čísla alebo e-mailu pre rýchle spojenie v prípade nejakej nezrovnalosti.

·        K odstúpeniu od zmluvy môžete využiť aj formulár, ktorý nájdete v sekcii "moje objednávky", "vybavené objednávky". Ten nám vyplnený pošlite e-mailom na adresu z.hanzelova@gmail.com. Ak využijete túto možnosť, bezodkladne vám zašleme potvrdenie o prijatí tohto oznámenia o odstúpení od zmluvy.

·        Tovar zašlite najneskôr do 14 kalendárnych dní od odstúpenia od zmluvy na adresu KohaDesign, Zuzana Hanzelová, Komenského 391/5, 965 01 Žiar nad Hronom.

·        Tovar zašlite s obojstranne vyplneným reklamačným lístkom, ktorý nájdete na spodnej časti našej stránky alebo so sprievodným listom alebo s výtlačkom formulára Odstúpenie od kúpnej zmluvy. Označte požadovaný spôsob vybavenia odstúpenia od zmluvy (výmena tovaru, vrátenie peňazí).

·        Tovar zasielajte kompletný, nepoškodený a neopotrebovaný, v originálnom nepoškodenom obale. V opačnom prípade má predajca nárok strhnúť určitú sumu ako kompenzáciu za opotrebenie (napr. poškodený obal, chýbajúce príslušenstvo, škrabance, špinavý tovar,...).

·        Balíček zašlite ako doporučenú (poistenú) zásielku. Podací lístok od zásielky si ponechajte ako doklad o odoslaní. Zásielky neposielajte na dobierku, takto poslané zásielky nepreberáme. Vrátené balíky posielajte iba Slovenskou poštou! Zásielky zaslané akýmkoľvek iným dopravcom nám nebudú doručené.

·        Adresa pre zaslanie tovaru späť:

KohaDesign

Zuzana Hanzelová

Komenského 391/5

965 01 Žiar nad Hronom

·        Kontakty:

+421 905 988 384
e-mail:
z.hanzelova@gmail.com

Vybavenie odstúpenia od kúpnej zmluvy

·        Vybavujeme v najkratšej možnej dobe, najneskôr do 14 kalendárnych dní od odstúpenia od zmluvy. Upozorňujeme na skutočnosť, že nie sme povinní vrátiť peniaze skôr, než nám bude tovar doručený alebo preukázané jeho odoslanie.

·        V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy formou žiadosti o výmenu tovaru vám novú zásielku zašleme na naše náklady.

·        Ak si prajete vrátiť peniaze, urobíme tak prevodom na účet, prípadne na vašu žiadosť poštovou poukážkou. KohaDesign vracia v tomto prípade aj náklady na prepravu pôvodnej zásielky z KohaDesign k zákazníkovi. Náklady na prepravu (zaslanie) tovaru od zákazníka do KohaDesign hradí zákazník.